برچسب پارکابی خودرو مدل توربو مناسب برای شاهین بسته 4 عددی

معرفی محصول برچسب پارکابی خودرو شاهین طرح چرم مدل توربو مناسب برای خودرو شاهین که می‌تواند رکاب خودرو شما را […]

معرفی محصول

برچسب پارکابی خودرو شاهین طرح چرم مدل توربو مناسب برای خودرو شاهین که می‌تواند رکاب خودرو شما را در برابر خط و خش و رنگ رفتگی مقاوم کند. این محصول جنس اصلی بوده است و بر خلاف بسیاری از مدل‌های پارکابی موجود در بازار که پرینت روی کاغذ ساده هستند، از سه لایه مقاوم و چسب پایه آب تولید شده است. این برچسب به دلیل استفاده از چسب مقاوم بر پایه آب، آسیبی به خودرو شما نمی‌رساند و هر زمانی بخواهید به راحتی به کمک آب از روی بدنه خودرو جدا می‌شود.

جزئیات محصول

تعداد کالا در بسته

۴

مناسب برای خودرو

شاهین

سایر توضیحات

این برچسب در چهار اندازه دقیق مطابق سایز رکاب خودرو شاهین تولید شده است. این برچسب با طرح چرمی خود جلوه خاصی به خودرو شما می‌دهد و از طرف دیگر رکاب خودرو را در برابر خط و خش در هنگام سوار و پیاده شدن مقاوم می‌کند. شما به راحتی می‌توانید این برچسب را روی رکاب خودرو بچسبانید، برای این کار تنها به یک اسپری آب نیاز دارید و به دلیل استفاده از چسب مقاوم بر پایه آب نگرانی از بابت نصب اشتباه نخواهید داشت چراکه در صورت اشتباه می‌توانید به راحتی پارکابی چرمی را کنده و مجددا روی کار نصب کنید.
طرح این پارکابی با الهام از موتور توربو شارژ و آرم رسمی خودرو شاهین طراحی شده است. در هر بسته چهار برچسب وجود دارد که شما می‌توانید از آن برای هر چهار درب خودرو استفاده کنید.

کالا های مرتبط